Donica lechuza cararo – taupe (kawa z mlekiem). połysk

Donica lechuza cararo – taupe (kawa z mlekiem). połysk

Donica Cararo to „zielony parawan” nie tylko dzielący i organizujący duże obszary przestrzeni. ale wnoszących do nich możliwości tworzenia wspaniałych inscenizacji. Jest nie tylko nowatorskim rozwiązaniem w sferze podziału pomieszczeń. ale z również …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Blomus – baso – podstawka do pochodni barra

Opcjonalna podstawka pod pochodnię Barra. dzieki czemu można ją ustawić na tarasie. balkonie lub nawet w pomieszczeniach.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładki


Guzzini – serwetnik – mimi – czerwony

Praktyczny i stylowy serwetnik wykonany z trwałego i odpornego akrylu. Charakteryzuje się ciekawym rozwiązaniem konstrukcyjnym oraz ergonomicznością. Całość posiada przepiękną kolorystykę. Serwetnik będzie wspaniale ozdabiał każdy stół.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Serwetniki

Producent: Serwetniki


Nextime – zegar ścienny hexagon

Stylowy zegar ścienny o niepowtarzalnym kształcie. Został wykonany ze szkła w kolorze czarnym. Wyróżniają go duże czarne wskazówki oraz wyraźnie oznaczone godziny. Doskonały pomysł na prezent.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegarykabalistyka, lejek do piersiówki, moje błękitne niebo, beton luxmal, oświetlenie ledowe sufitowe, drewniana mapa świata na ścianę, kwitnący migdałowiec van gogh, jak urzadzić salon, ciekawa ściana w salonie, zegar ozdobny na ścianę, wyspa kuchenna diy, fox naklejki, nez de luxe 9/10, obraz krajobraz, dzieła synonim, życie w paryżu, polka nad lozkiem, stal polerowana…