Blomus – szczotka do wc – nexio matowa

Blomus – szczotka do wc – nexio matowa

Elegancki i stylowy design oraz precyzja wykonania to elementy wyróżniające prezentowany produkt. Jest nią funkcjonalna i praktyczna szczotka do sedesu wykonana ze stali nierdzewnej. Na uwagę zasługuje jej poręczny i ergonomiczny uchwyt….

Akcesoria do WC

Szczotki do wc

Producent: Szczotki do wc


Microplane – nakładka do tarek z serii gourmet

Nakładka pasuje do wszystkich tarek z serii Gourmet za wyjątkiem tarki Ultra Coarse. Niezastąpiona. aby chronić palce przy tarciu drobnych produktów spożywczych takich jak gałka muszkatołowa. orzechy czy czosnek.

Pokrywki

Tarki i przecieraki

Producent: Tarki i przecieraki


Maxwell & williams – talerz płaski z serii motion – 20 cm

Nowoczesna. falista forma płaskich talerzy z serii Motion bardzo ładnie prezentuje się na stole.

Talerze

Talerze

Producent: Talerze


Donica lechuza trio cottage 40 – mokka

Donice Trio Cottage to wspaniała ozdoba na taras lub do ogrodu. Każda roślina jest wkładana w osobną przegródkę. dzięki czemu ma optymalne warunki do wzrostu. Donica jest dostarczana z zestawem nawadniającym w komplecie.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Umbra – ramka na koszulkę – 50.00 cm

Posiadająca nowoczesny design ramka. która kształtem przypomina duży T-shirt. Na uwagę zasługują solidne krawędzie ramki pomalowane na przyjemny dla oka czarny kolor. Doskonały pomysł na prezent.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęciaprzepisy napis, prezent na święta dla mężczyzny, tapeta piłkarska na ścianę, stara mapa krakowa, przez różowe okulary, tapeta shabby chic, pojemnik na chusteczki nawilżane, pomysł na ścianę między szafkami w kuchni, dodatki do pokoju dziewczynki, orchidea room, sklep dziecięce marzenia, filiżanki do kawy białe, édouard manet dzieła sztuki, noże masarskie, style urządzania mieszkania, obraz zielony, blat grafitowy, onieśmielić, all you need is love, pejzaż śródziemnomorski…