Blomus – acqua – pokrowiec termoizolacyjny na karafkę 1 l – piaskowy

Blomus – acqua – pokrowiec termoizolacyjny na karafkę 1 l – piaskowy

Utrzymanie odpowiedniej temperatury napoju nie jest łatwe. Pokrowce termoizolacyjne na karafki z serii Aqua pomogą nam utrzymać dłużej niską temperaturę wewnątrz. Są dostepne w 6 kolorach i idealnie pasuja rozmiarowo do karafek. Polecamy!

Karafki

Karafki

Producent: Karafki


Donica lechuza delta 30. biała. połysk

Donice serii DELTA to jedna z najbardziej ekskluzywnych form oferowanych przez Lechuzę. Prawdziwy rarytas dla koneserów kwiatów i roślin. W komplecie znajduje się zestaw nawadniający. Rozmiary 30 x 56 cm oraz 40 x 75 cm mogą być stosowane na zewnątrz.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Abażur al-verd b – czarny

Al-Verd jest inspirowany industrialnym krajobrazem. gdzie często nad okolicą górują szyby kopalniane. Wypolerowane ramiona odbijają światło dając dodatkowy efekt.

Klosze i abażury

Abażury

Producent: Abażuryskraść serce, zlota choinka, wystroj wnetrz styl nowoczesny, obrazy z cytatami, zioła kuchenne, deski ozdobne na ścianę, mały kosz na śmieci, graffiti obrazy, tapety strażackie na telefon, białe listwy przypodłogowe ciemne drzwi, mariella, miłość obrazy, zestaw do kawy i herbaty, atmosfera synonim, tapeta dla graczy, namietny dotyk…