Zestaw 6 łyżeczek do kawy lub herbaty love. 14.50 cm

Zestaw 6 łyżeczek do kawy lub herbaty love. 14.50 cm

Zestaw składający się z sześciu prześlicznych łyżeczek o długości 14.5 cm. Każda z nich została wykonana z trwałego tworzywa oraz posiada ergonomiczny kształt. Łyżeczki można wykorzystać przy okazji wielu domowych wydarzeń kulinarnych.

Zestawy sztućców

Komplety sztućców

Producent: Komplety sztućców


Cukiernica mirage. żółta

Uniwersalna cukiernica. to jeden z elementów serii Mirage włoskiej marki Guzzini. W komplecie razem z łyżeczką. Pojemnik wykonany ze szkła osadzony jest w stylowej obudowie z najwyższej klas tworzywa sztucznego.

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Producent: Cukiernice i mleczniki


Miska bolli. średnica 30.00 cm. żółta

Miska Bolli wykonana jest w całości z transparentnego tworzywa sztucznego i posiada uporządkowany wzór z wciśniętych do środka kół. Wzór ten nadaje misce lekkiego. zabawnego charakteru jeszcze bardziej podkreślając jej wyjątkowość.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenne


Deska składana chop2pot plus mała – zielona

Prosto do garnka – CHOP2POT. dzięki możliwości składania deski upraszcza nam wsypywanie pokrojonej żywności do garnka lub innego pojemnika

Deski kuchenne

Deski do krojenia

Producent: Deski do krojenia


Pojemnik spożywczy look. mały

Seria Look to połączenie najwyższej jakości akrylu z chromowanymi wykończeniami. Wysoka jakość wykonania wszystkich produktów idzie w parze z niezwykłymi wrażeniami estetycznymi. Idealne na prezent. znakomicie prezentują się na każdym stole oraz w kuchni.

Pojemniki kuchenne

Spożywcze

Producent: Spożywczekawa plakat, doskonaly swiat, koń zdjęcie, montaż listew przypodłogowych do płyt gipsowych, tapeta do korytarza, listwa progowa do płytek, wędrowiec ponad morzem mgły interpretacja, karuzela dla mamy i taty, streetart, silikonowe foremki do jajek, pochłaniacz zapachu do lodówki, fioletowe auto, żniwa obraz, kuchnie obrazy, naklejki na ścianę maki, pokłon trzech króli…