Zegar ścienny stripe – przeźroczysty – różne rozmiary

Zegar ścienny stripe – przeźroczysty – różne rozmiary

Bardzo elegancki szklany zegar z metalowymi kreseczkami w miejscu godzin. Mechanizm ukryty jest pod metalową tarczą. Na pewno idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Maxwell & williams – miseczka z serii motion – 19 cm

Porcelanowe miseczki Motion są bardzo pomocne w przypadku serwowania różnego rodzaju dodatków. sałatek oraz dipów. Dostępne w 2 rozmiarach.

Miski

Misy. salaterki porcelanowe

Producent: Misy. salaterki porcelanowe


Średnia misa vintage. fioletowa

Stylowe miski z serii Vintage dostępne w wielu soczystych kolorach są wszechstronnymi naczyniami idealnymi do podawania ulubionych potrawy.

Miski

Misy. salaterki metalowe i plastikowe

Producent: Misy. salaterki metalowe i plastikowe


Panel dekoracyjny antoinette – czerwony

Sielankowa atomsfera ogrodu pełnego owoców. Piękne panele ANTOINETTE zawsze mogą poprawic nastój. a ścianę zamienią w dzieło sztuki.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Producent: Dekoracje ścienne


Świecznik świąteczny smila

Święta to piękny czas. podczas którego możemy przyozdobić nasz dom pieknymi przedmiotami. Świecznik Smila. to efektowna ozdoba na stół. komodę lub kominek. Może być również wspaniałym prezentem dla bliskich osób. Jest dostępny w kilku kolorach

Świeczki i świeczniki

Świeczki i świeczniki

Producent: Świeczki i świecznikiorganizer na przyprawy do szuflady, cukier do kwiatów, efekciarnia, tapety religijne z cytatami, tapety aktywne, jak urządzić pokój dzienny 20m2, drewniane koła, obrazy klasyczne do salonu, brytfanna na indukcję, dessis, ozdobne obramowanie drzwi, koty na obrazach, zdrapka drzewko szczęścia, tapety młodziezowe, obraz piwonie, sztukateria wrocław, biały kamień na ścianę, krajobrazy polski morze, obraz na ścianę…