Zassenhaus – easy cut plus – deska do krojenia. 38.00 cm. czerwone

Zassenhaus – easy cut plus – deska do krojenia. 38.00 cm. czerwone

Elastyczna deska do krojenia. wykonana z wytrzymałego tworzywa TPU. odpornego na cięcie. a jednocześnie delikatnego dla noży. Deska jest odporna na temperatury od -20°C do 150°C. a także pozbawiona smaku i zapachu.

Deski kuchenne

Deski do krojenia

Producent: Deski do krojenia


Obraz – władca kolorów

Chcesz odmienić wygląd swojego mieszkania? Czy wchodząc do swojego domu czujesz. że nadszedł czas na zmianę? A może potrzebujesz świetnego prezentu?Wysokiej jakości obraz „Władca kolorów” to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artyst

Obrazy/ Ramy/ Fototapety

Koty

Producent: Koty


Lurch – uniwersalny siekacz. zielony

Uniwersalny siekacz idealny do warzyw. ziół i orzechów oraz ubijania piany lub jajek. Sposób użycia: pociągnąć za biały uchwyt. a ostrza będą się obracać. Zestaw może być myty w zmywarce. zalecamy jednak ręczne mycie ostrzy aby uniknąć tępienia.

Drobne akcesoria kuchenne

Krajacze

Producent: Krajacze


Lurch – tango – młynek do pieprzu

Elegancki młynek do pieprzu z serii Tango. wyposażony w ceramiczny mechanizm z bezstopniową regulacją grubości mielenia. Mechanizm mielący znajduje się na górze. dzięki czemu po odstawieniu nie wysypują się resztki (nie wymaga podstawki).

Młynki ręczne

Młynki do soli i pieprzu

Producent: Młynki do soli i pieprzu


Zassenhaus – nóż do warzyw i owoców. tante käthe

Poręczny nóż do warzyw i owoców Tante Käthe. wykonany ze stali nierdzewnej i drewna bukowego. Nóż posiada profilowaną rączkę oraz praktyczne. krótkie ostrze. które doskonale sprawdzi się do obierania produktów i tworzenia z nich dekoracji.

Noże kuchenne

Noże kuchenne

Producent: Noże kuchenne


Lurch – flexiform – tortownica ze szklanym dnem. ⌀ 20.00 cm

Elastyczna i bardzo trwała tortownica ze szklanym dnem. wykonana z materiału neutralnym w smaku oraz odpornym na działanie kwasów. Idealna do wyrobu ciast na ciepło i zimno. Forma jest odporna na temperaturę od -40°C do +240°C.

Formy do pieczenia

Formy do tart i ciast

Producent: Formy do tart i ciast


Kuchenprofi – primus – nożyce kuchenne

Uniwersalne nożyce kuchenne z serii Primus. wyposażone w otwieracz do kapsli i korków. Ostrza nożyczek wykonano ze stali chirurgiczne. która jest bardzo wytrzymała. twarda i odporna na ścieranie.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Nożyce kuchenne

Producent: Nożyce kuchenneobrazki do kuchni na ściane, dekoracje na wiosne, jak ukryć karnisz, zbuntowany jeniec, most brooklinski, karawki, obraz most brookliński, mapa wrszawy, wanna z półkami, magiczny swiat, i phony, kruk kolorowanka, dzieła picassa, venus obraz, motyw wyobraźni, inspiracje mały salon…