Wesco – kosz na śmieci single boy 13 l – zielony

Wesco – kosz na śmieci single boy 13 l – zielony

Nowoczesny i oryginalny design oraz przyciągająca oko kolorystyka to elementy wyróżniające prezentowany produkt. Jest nim praktyczny i funkcjonalny kosz na śmieci o ciekawym kształcie. Został wykonany trwałego i solidnego materiału odpornego na szkodliwe.

Pudła pojemniki i kosze

Kosze na śmieci

Producent: Kosze na śmieci


Blomus – ścienny ogranicznik do klamki. 8 cm – entra

Elegancki i solidny zarazem ścienny ogranicznik do klamki. Jego odpowiedni stopień ciężkości sprawia. że jest w stanie zatrzymać nawet bardzo ciężkie drzwi. Został wykonany ze stali nierdzewnej. Na uwagę zasługuje czarna warstwa z gumowego…

Pozostałe meble do przechowywania

Wieszaki

Producent: Wieszaki


Brabantia – otwieracz do butelek

Nowoczesny design. dbałość o szczegóły oraz precyzja wykonania to elementy wyróżniające prezentowany produkt. Jest nim praktyczny i funkcjonalny otwieracz. przy pomocy którego w bezpieczny i łatwy sposób otworzymy każdą butelkę….

Korkociągi i otwieracze

Otwieracze

Producent: Otwieracze


Umbra – ramka na zdjęcia – nikiel – pane

Przepiękna multiramka składająca się 4 połączonych ze sobą ramek na zdjęcia o wymiarach 10 x 15 cm. Pozwala na umieszczenie zarówno poziomych jak i pionowych fotografii. Została wykonana z tworzywa sztucznego z szarym obramowaniem. Multiramka będzie….

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęciarozeta ozdobna, co zamiast płytek na ścianę w kuchni, czarne łazienki, wiatr zmian, abstrakcyjne tło, ranking patelni, kosz na smieci kolorowanka, pejzaże w malarstwie, jak zamontować szynę sufitową, cegła łupana cena, plakat łazienka, pokój 8 latki, julienne to warzywa, listwy do sufitu, słońce nad toskanią, marmur różowy, rafael santi piękna ogrodniczka…