Wesco – kosz na śmieci single boy 13 l – czerwony

Wesco – kosz na śmieci single boy 13 l – czerwony

Nowoczesny i oryginalny design oraz przyciągająca oko kolorystyka to elementy wyróżniające prezentowany produkt. Jest nim praktyczny i funkcjonalny kosz na śmieci o ciekawym kształcie. Został wykonany trwałego i solidnego materiału odpornego na szkodliwe.

Pudła pojemniki i kosze

Kosze na śmieci

Producent: Kosze na śmieci


Zestaw na przyprawy mirage. fioletowy

Pojemniki na przyprawy są jednym z elementów serii Mirage włoskiej marki Guzzini. W komplecie znajdziemy dwa mniejsze pojemniki na sól i pieprz oraz dwa większe na oliwę i ocet. Zestaw to połączenie szkła oraz najwyższej jakości tworzywa sztucznego.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy na oliwę i ocet

Producent: Zestawy na oliwę i ocet


Troika – brelok angel star – chromowany

Nowoczesna forma jak najbardziej znajduje zastosowanie również w przypadku breloków. Model Angel Star marki Troika jest tutaj bezprecedensowym przykładem. że minimalizm jest piękny. Gorąco polecamy!

Breloki

Breloki

Producent: Brelokiobraz czaszka, obrazy ręcznie malowane kwiaty, sklep internetowy praca kraków, turkusowe tło, tapety rozowe, order łaźni, elektryczne młynki do soli i pieprzu, iron forge, ziemia warstwy, co to jest malarstwo, meble do jadalni allegro, fototapeta barcelona, sad violin music, glamour salon, jak myć okna bez smug, mapa berlina, łyżeczka do miodu, smycz dla psa cena…