Umbra – pojemnik na szczoteczki do zębów – droplet

Umbra – pojemnik na szczoteczki do zębów – droplet

Posiadający oryginalny kształt elegancki stojak na szczoteczki do zębów. Został wykonany z najwyższej jakości akrylu do złudzenia przypominającego szkło. Będzie się doskonale prezentował w każdej łazience.

Pojemniki łazienkowe

Pojemniki łazienkowe

Producent: Pojemniki łazienkowe


Umbra – pudełko na chusteczki – casa – biały

Praktyczne i pomysłowe pudełko na chusteczki papierowe. Jego kształt przypomina bryłę domu. zaś chusteczki wyciąga się przez „kominowy wylot”. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Donica lechuza classico color 35. muszkatołowa

Piękne. nasycone kolory oraz elegancka. klasyczna forma. To cechy wyróżniające nową serię donic Lechuza Classico Color. Stanowią one ciekawą alternatywę dla donic Classico Lechuza Premium. W odróżnieniu od serii Premium. donice Classico Color nie…

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Rosendahl – moment – miska. lawendowa

Bardzo ciekawie zaprojektowana miska z serii Moment. Prosty. lekko zaokrąglony. miękki kształt w pastelowym. przyjemnym kolorze. Świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Wykonana została z wysokiej jakości kamionki. może być bezpiecznie myta w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaretro 11, mata osłonowa, dodatki w stylu glamour, tycjan wenus, z gipsu, styl antyczny, tulipan obrazek, panel 3d, ściana kamienna, podstawka pod książki, imperiumstylu, barok obrazy, zgniatacz, bidon na owoce, dziewczyna z perłą oryginał, narożnik w stylu angielskim, narodziny wenus, obraz kobiety…