Umbra – organizer na biżuterię – little black dress

Umbra – organizer na biżuterię – little black dress

Ekskluzywna propozycja dla miłośników biżuterii w postaci dwustronnego organizera wykonanego z najwyższej jakości płótna w kolorze czarnym. Kształtem przypomina sukienkę. Wspaniały pomysł na prezent.

Akcesoria jubilerskie

Wieszaki na biżuterię

Producent: Wieszaki na biżuterię


Blomus – baso – podstawka do pochodni barra

Opcjonalna podstawka pod pochodnię Barra. dzieki czemu można ją ustawić na tarasie. balkonie lub nawet w pomieszczeniach.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładki


Talerz – rosendahl – grand cru – 23 cm

Porcelanę Bone China charakteryzuje niezwykła biel. naturalny. wysoki prześwit i niebywała twardość. Ten płytki talerz spełnia znakomicie swoją funkcję. Klasyczny i funkcjonalny. Nadaje się do używania w kuchence mikrofalowej i zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Umbra – zegar ścienny ribbon – stal matowa

Niepowtarzalny kształt zaplecionych wstążek oraz doskonałe wykonanie to cechy charakterystyczne niniejszego zegara. Został on wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. zaś wskazówki posiadają wyróżniający się. czerwony kolor.

Zegary

Zegary

Producent: Zegaryczarny storczyk, blask słońca, fototapety do kuchni kwiaty, zabudowa rur co, policjant grafika, suszarki do naczyń wiszące, hiszpania na mapie świata, kafelki czarno białe, kolorado, coraz bardziej po angielsku, tapety zimowe, co to jest padding, buźce, od pestki do ogryzka, magiczny las, meble skandynawskie salon, jajka po wiedeńsku, lato zdjęcia krajobrazy, led listwa, czerwony autobus londyn, elektryczny dziadek do orzechów, six pack, zdjęcia na ścianie inspiracje, małpa śmieszne…