Umbra – kosz skinny – czerwony

Umbra – kosz skinny – czerwony

Posiadający oryginalny kształt elegancki kosz na śmieci. Został wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego w matowym wykończeniu w kolorze czerwonym. Wyposażony w poręczny uchwyt. Pasuje idealnie do każdego pomieszczenia.

Pozostały sprzęt biurowy

Kosze biurowe i pojemniki

Producent: Kosze biurowe i pojemniki


Philippi – wizytownik giorgio

Wizytownik wykonany jest z czarnej skóry. wykończony magnetycznym zamknięciem z niklu. które zabezpiecza przed rozsypaniem. Jest elegancki. a zarazem funkcjonalny. Przedmiot znakomicie sprawdza się w roli upominku dla mężczyzn.

Pojemniki na biurko i wizytowniki

Wizytowniki i etui

Producent: Wizytowniki i etui


Nextime- zegar ścienny – mondial

Bardzo oryginalny zegar ozdobiony grafiką z zarysem wszystkich kontynentów. Trzy małe zegary pokazują aktualna godzinę w trzech częściach świata: Ameryce. Europie i Azji. Zegar pasuje idelanie do biur oraz salonów.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Donica lechuza nido cottage – mokka

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Philippi – ramka do zdjęcia polerowana – zak 10 x 15 cm

Ramka na zdjęcia platerowana jest na srebro. Ma klasyczny. ponadczasowy kształt. co podkreśla jej estetyczny i delikatny charakter. Postaw ją na swojej półce czy biurku i zaskocz tym pięknem swoich gości. Znakomicie sprawdza się w roli prezentu.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęciabezwłosy kot, obrazy w kuchni, ślady stóp, tapeta w stylu glamour, fototapeta góry we mgle, brązowa sofa, brazowe sciany, listwy maskujące, vergen, tapeta lata 60, kot z czeszer, slodkie pieski, dekoracja ściany w salonie, jesienny spacer…