Umbra – dekoracja ścienna – garden

Umbra – dekoracja ścienna – garden

Przepiękny zestaw ścienny składający się z 3 szklanych płytek w różnych kolorach. na które naniesiono przyrodnicze motywy. Został wykonany z najwyższej jakości szkła lakierowanego. Oryginalny pomysł na dekorację ściany.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Producent: Dekoracje ścienne


Umbra – organizer na biżuterię – little black dress

Ekskluzywna propozycja dla miłośników biżuterii w postaci dwustronnego organizera wykonanego z najwyższej jakości płótna w kolorze czarnym. Kształtem przypomina sukienkę. Wspaniały pomysł na prezent.

Akcesoria jubilerskie

Wieszaki na biżuterię

Producent: Wieszaki na biżuterię


Joseph joseph – pojemnik na przybory do zmywania – caddy – zielony

Dzięki niemu ściereczka oraz płyn do mycia zawsze będą pod ręką we właściwym miejscu. Pojemnik może być rozebrany na części. dzięki czemu jest łatwy do czyszczenia.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Ociekacze do naczyń i narzędzia kuchenne

Producent: Ociekacze do naczyń i narzędzia kuchenne


Philippi – piersiówka 11.6 cm

Piersiówka wykonana jest ze stali szlachetnej polerowanej. Klasyczny kształt butelki podkreśla elegancję i styl.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowasilikonowe formy do pieczenia, kosze do segregacji, panele 3 d, sypialnia czarno biała, wiosenny krajobraz, nimfa leśna, ogrody wspomnień, betonu architektonicznego, ciekawski, aranżacje wnętrz salonu, troodos, narożniki do tapet, dekoracje wnętrz warszawa, tajemnicza kraina, najlepsze kwiaty do domu, lampa na stojaku, obrazy reprodukcje do salonu, czarno białe tapety na telefon, boazeria po angielsku, case 135, tapety na ścianie, mapa hadesu, plakaty w ramach…