Umbra – dekoracja ścienna – flitterbye – 24szt.

Umbra – dekoracja ścienna – flitterbye – 24szt.

Zestaw dekoracyjny składający się z 24 elementów kształtem przypominających motylki. Został wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze beżowym. Elementy można rozmieścić na ścianie w dowolny sposób. Ciekawy pomysł na ozdobienie ściennej powierzchni.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Producent: Dekoracje ścienne


Rosendahl – 2 kielichy do piwa 0.5 l

Komplet dwóch kielichów do piwa o pojemności 0.5 l. Kielichom nadano nieco wydłużony kształt osadzony na dość krótkiej nóżce. co dodaje im elegancji i smaku. Mogą być wykorzystane przy każdej okazji. od spotkania towarzyskiego po rodzinny obiad.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Umbra orvino – kubek na szczotki – zielony

Orvino to bardzo oryginalna propozycja ze strony znanej z designerskich pomysłów firmy Umbra. Ciekawa kolorystyka. przepiękne kształty oraz głaskość materiału to cechy które wyróżniają tę serię spośród innych produktów.

Inne dodatki łazienkowe

Zestawy łazienkowe

Producent: Zestawy łazienkowepuszcza obraz, ziola na balkon, abstrakcyjny, styl nordycki, głębia obrazu, tapeta w sowy, szmaragdowe, mini deska, sciana z tv, wieszak do papieru toaletowego, tapeta miedź, wzory geometryczne, allegro czajniki elektryczne, stinky, dekoracja lazienki, kolorowanki dla dorosłych dziewczyna, automat do waty cukrowej, kwitnące magnolie, orazy…