Umbra – biurkowy stojak na zdjęcia – fotofalls

Umbra – biurkowy stojak na zdjęcia – fotofalls

Posiadający niepowtarzalny i nowoczesny wygląd biurkowy stojak w kolorze srebrnym na 18 zdjęć lub wiadomości. Kształtem przypomina fontannę. Stojak wykonano z najwyższej jakości metalu. zaś druciki ze stali. Wspaniały pomysł na prezent.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Rosendahl – 2 szklanki do napojów gorących

Zestaw dwóch niezwykle oryginalnych i eleganckich szklanek do napojów gorących o pojemności 0.24 l. Na wysokości ucha posiadają one obwódkę ze stali nierdzewnej. która zapewnia doskonałą izolację pomiędzy naszym palcem a gorącą powierzchnią szkła.

Szklanki

Szklanki

Producent: Szklanki


Barokko – karta podarunkowa czarna – 100 zł

Kto z nas nie stał przed dylematem – co kupić ukochanej. bliskiej osobie w prezencie? Jaki produkt spełni oczekiwania. co będzie pasować a co nie? Wychodząc naprzeciw sklep Barokko przygotował dla Was karty podarunkowe. które pomogą rozwiązać problem.

Ramki/prezentacja zdjęć

Ramki na zdjęcia

Producent: Ramki na zdjęciapłytki mozaika czarno biała, kuchnia w kształcie litery c, listwy sufitowe, modlitwa buddyjska, doctor who 7, paski tapety na ścianie, malarstwo portrety, pelago, ani krzty, kamien elewacyjny szary, fototapeta fantasy, dinner time, fototapeta bambus, tapeta jak beton, mapa świata retro, storczyk biały, tapety z violetta, czym docinać listwy przypodłogowe, pudełko na łańcuszek, o świcie…