Troika – brelok na polowaniu

Troika – brelok na polowaniu

Dzięki brelokom każdy może wyrazić swoje poglądy. zainteresowania lub wskazać co jest dla Ciebie istotne i ważne. Niezależnie od tego. czy chodzi o hobby. uczucia. bliskich. miejsca. Po prostu – wyraź siebie!

Breloki

Breloki

Producent: Breloki


Troika – brelok mr elegant „qr code”

Mr Elegant to seria breloków dla prawdziwych gentlemanów. Piękne połączenie naturalnej skóry. oryginalnego motywu oraz wypolerowanego metalu tworzy wytworny i elegancki efekt.
Polecamy!

Breloki

Breloki

Producent: Breloki


Guzzini – łyżki – aqua – przezroczyste

Zestaw składający się z dwóch funkcjonalnych łyżek do sałatek o długości 28 cm. Każda z nich została wykonana z wytrzymałego tworzywa oraz posiada przepiękną kolorystykę. Dzięki nim można w bardzo prosty sposób wymieszać wszystkie składniki…

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatek


Guzzini – butelka na olej/ocet 1 l – look – chrom

Niezwykle elegancka butelka do octu lub oliwy o pojemności 1 litra . Wykonana ze szkła i akrylu. Posiada chromowe wykończenie. Z czasem stanie się niezbędna w każdej kuchni. Może być bezpiecznie myta w zmywarce.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy na oliwę i ocet

Producent: Zestawy na oliwę i ocet


Guzzini – komplet 6 łyżeczek 14.5 cm – art & cafe – fioletowe

Zestaw składający się z sześciu prześlicznych łyżeczek o długości 14.5 cm. Każda z nich została wykonana z trwałego tworzywa oraz posiada ergonomiczny kształt. Łyżeczki można wykorzystać przy okazji wielu domowych wydarzeń kulinarnych.

Łyżeczki

Łyżeczki i drobne akcesoria

Producent: Łyżeczki i drobne akcesoriawidok z wieży eiffla, litera &, stop over, kot rysunek dla dzieci kolorowy, lustro ze srebrną ramą, fameg hoker, tapety w wysokiej rozdzielczości, sylena, budda obraz, frisco kraków, góry na księżycu, szafy i komody black red white, gadżety dla faceta na urodziny, pink art, kafle ręcznie malowane…