Tablica magnetyczna 50 x 60 cm – blomus – work

Tablica magnetyczna 50 x 60 cm – blomus – work

Seria Blomus Work. to elegancja na biurku. niezależnie czy mówimy o gabinecie domowym. czy biurku w miejscu pracy. Produkty wykonane z wysokiej jakości stali w pięknych. prostych kształtach.

Tablice i flipcharty

Tablice i magnesy

Producent: Tablice i magnesy


Donica lechuza classico 70 – biała. połysk

Nowoczesny materiał i piękny stożkowaty kształt powodują. że donice te prezentują się efektownie w otoczeniu klasycznych. ale również nowoczesnych form. Dostarczane są wraz z zestawem nawadniającym oraz posiadają śrubę do odprowadzenia nadmiaru wodu.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Umbra orvino – pojemnik na odpady – brązowy

Orvino to bardzo oryginalna propozycja ze strony znanej z designerskich pomysłów firmy Umbra. Ciekawa kolorystyka. przepiękne kształty oraz głaskość materiału to cechy które wyróżniają tę serię spośród innych produktów.

Inne dodatki łazienkowe

Zestawy łazienkowe

Producent: Zestawy łazienkowe


Kratka na pnącza do donicy trio cottage 30

Podpórka do pnączy do TRIO Cottage 30. W zestawie trzy regulowane poprzeczki i klipsy do mocowania roślin.
Wymiary – podpórka do pnączy do TRIO 30: 86 cm | wys.: 135 cm

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Miska bolli. średnica 25.00 cm. czerwona

Miska Bolli wykonana jest w całości z tworzywa sztucznego i posiada uporządkowany wzór z wciśniętych do środka kół. Wzór ten nadaje misce lekkiego. zabawnego charakteru jeszcze bardziej podkreślając jej wyjątkowość.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenne


Donica lechuza cubico – czarna – 30 x 30 x 56 cm. połysk

Prosty. smukły kształt donic CUBICO sprawia. że cieszą się szczególnym zainteresowaniem spośród całej gamy donic Lechuzy. W skład kompletu wchodzi donica. wkład wewnętrzny. zestaw nawadniający oraz substrat Lechuza PON. Donica wykonana jest z wysokiej …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuzatapety geometryczne 3d, usłyszeć, lilia różowa, olx korki, french breakfast, karnisz zabudowany, obrazy sepia, niewidoczna półka, naklejki muzyczne, obrazy dziecięce, ponad chmurami, jaki kolor pasuje do zielonego na scianie, plakaty abstrakcyjne, dobre garnki ze stali nierdzewnej, motyw madrosci, geometryczna tapeta, bukiet kalie, sypialnia w bloku galeria…