Średnia misa vintage. fioletowa

Średnia misa vintage. fioletowa

Stylowe miski z serii Vintage dostępne w wielu soczystych kolorach są wszechstronnymi naczyniami idealnymi do podawania ulubionych potrawy.

Miski

Misy. salaterki metalowe i plastikowe

Producent: Misy. salaterki metalowe i plastikowe


Komplet łyżek do sałatek mirage. czerwony

Komplet łyżek do sałatek Mirage zachwyci każdego wielbiciela dobrego wzornictwa. Nieskazitelna. błyszcząca biel wewnętrznej strony łyżek pokryta warstwą przeźroczystego. intensywnego fioletu pozwoli podawać pyszne sałatki na elegancki. radosny sposób.

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatek


Cukiernica vintage. pomarańczowa

Powszechnie wiadomo. że kolory pobudzają i wpływają na nasze zmysły. Tętniące żywymi kolorami produkty włoskiej marki Guzzini z serii Vintage ustawione na stole z pewnością stworzą wspaniałe pierwsze wrażenie.

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Producent: Cukiernice i mlecznikigarnek do kolorowania, planbe tapeta, kuchnie inspiracje galerie, tapeta na metry, marynata bbq, nowoczesna grafika, wędrowiec nad morzem mgły, espresso dopio, tapeta wakacyjna, tapeta mapa, tapety z violetta, utensylia kuchenne, paski na ścianie, prezent dla.chlopaka, czekoladowe fondue, prowansji, grafika do pokoju dziecka, waga profila, koszyk z zakupami, pokłon trzech króli, po na tablicy mendelejewa, cena naklejki…