Skeppshult – patelnia głęboka ze szklaną pokrywą.

Skeppshult – patelnia głęboka ze szklaną pokrywą.

Wykonana z wysokiej jakości żeliwa patelnia o średnicy 28 cm. Nagrzewa się szybko i równomiernie. doskonale trzyma ciepło. Dzięki swojej głębokości zmieścimy do niej „jeszcze więcej”. W zestawie wraz z często niezbędną szklaną pokrywą.

Patelnie

Patelnie

Producent: Patelnie


Zestaw miseczek na przekąski vintage. zielony

Zestaw miseczek na przekąski Vintage wykonana jest z najwyższej jakości podwójnej warstwy żywic syntetycznych. Zestaw jest uniwersalny – składa się z dwóch części. które mogą być wykorzystywane osobno lub jako jeden komplet.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy do przekąsek

Producent: Zestawy do przekąsek


Blomus – pochodnia orchos – 145 cm -stal polerowana

Klasyczna pochodnia wykonana ze stali nierdzewnej oraz twardego drewna. . W swej smukłej formie mieści 300 ml nafty. dzięki czemu może się palić przez 8 godzin.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładkidubaj architektura, wiedeń mapa, dziewczyna z perla, koci pyszczek, płytki heksagonalne szare, gazetnik biały, sypialnia kolory ścian, zawieszki do kluczy samochodowych, tapeta liscie palmy, inspiracje do domu, konary drzewa, plastry drzewa, wygnanie z raju michał anioł, listwy podłogowe metalowe, heaven im in heaven, tapeta liscie, niebieska sciana, zestaw do nalewek, krajobraz gór, tapeta dziecięca las, ole ole reklamacja, lokum sulęcin, antyczny…