Rosendahl – widelczyk do ciasta

Rosendahl – widelczyk do ciasta

Specjalny stylowy widelczyk do ciast. Dzięki niemu nasze wypieki będą smakowały jeszcze lepiej. Wykonany został ze stali nierdzewnej. Bardzo elegancki i wygodny w użyciu. Może być bezpiecznie myty w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Donica lechuza trio cottage 30 – biała

Donice Trio Cottage to wspaniała ozdoba na taras lub do ogrodu. Każda roślina jest wkładana w osobną przegródkę. dzięki czemu ma optymalne warunki do wzrostu. Donica jest dostarczana z zestawem nawadniającym w komplecie.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Zestaw 6 magnesów do tablicy – blomus – muro – 2.5 cm

Seria Blomus Work. to elegancja na biurku. niezależnie czy mówimy o gabinecie domowym. czy biurku w miejscu pracy. Produkty wykonane z wysokiej jakości stali w pięknych. prostych kształtach.

Tablice i flipcharty

Tablice i magnesy

Producent: Tablice i magnesykarafka menu, jezioro łabędź, jan steen, obrazy dla, obrazy na scianę, pod gołym niebem, kuchnia w stylu retro, tapety kosmos 1920×1080, listwy wykończeniowe sufitowe, obraz love, propozycje na walentynki, galeria domow, czarna ściana w pokoju, kobieta prezent, co mozna zrobic ze sliwek, łąka grafika, dekoracje wiszące, zachod slonca godzina, mapa paryza…