Rosendahl – tacka na przyprawy

Rosendahl – tacka na przyprawy

Dzięki tej podstawce / tacce przyprawy będą miały już swoje stałe miejsce na domowym stole lub w restauracji. W niej pojemniki na sól. pieprz. oliwę prezentują się bardzo estetycznie. Posiada ona ścianki. dzięki czemu wszystko w niej będzie bezpieczne.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Lechuza – komplet uchwytów do mocowania donic balconera – biały

Uniwersalne uchwyty do donic balkonowych Balconera Cottage oraz Color w rozmiarze 50 i 80. Uchwyty nadają się do montażu na balustradach balkonowych oraz na ścianie. W opisie długim przedstawiamy najważniejsze cechy uchwytów.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Talerz – rosendahl – grand cru – 30 cm

Porcelanę Bone China charakteryzuje niezwykła biel. naturalny. wysoki prześwit i niebywała twardość. Ten płytki talerz spełnia znakomicie swoją funkcję. Klasyczny i funkcjonalny. Nadaje się do używania w kuchence mikrofalowej i zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Granulat do roślin lechuza pon. 12.00 litrów

Lechuza Pon to czysto mineralny substrat. będący alternatywą dla tradycyjnej ziemi. Sprawdza się on zwłaszcza tam. gdzie trzeba zrezygnować z zastosowania ziemi np. w szpitalach lub domach alergików.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuzatapeta drzewa dla dzieci, łąki kwietne sklep, pudelka na zegarki, góry usa, tapety w stylu skandynawskim, portret obraz, fotele skandynawskie, uchwyty do skrzynek balkonowych montaż, lew tapeta, tapeta ugepa, obrazy do przedpokoju pionowe, tapeta romby, tarka do ogórków, kwitnące magnolie, style graffiti, zakupy obrazek, czy pejzaż śródziemnomorski to dzieło w pełni abstrakcyjne, pomysł na prezent na walentynki, durer zając, zabudowa karniszy…