Rosendahl – stojak na butelki wina

Rosendahl – stojak na butelki wina

Niezwykle stylowy. oryginalny i przyciągający wzrok stojak na butelki wina. Zajmuje niewiele przestrzeni co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Wykonany z naturalnego aluminium z możliwością powieszenia na ścianie.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Abażur orbital – oberżyna

Kosmiczny kształt – niby chaotyczny ale w rzeczywistości poukładany i harmonijny. Zobaczcie sami!

Klosze i abażury

Abażury

Producent: Abażury


Narzędzie uniwersalne uni-tool – zielono-szare

Narzędzie uniwersalne z powodzeniem zastapi w kuchni kilka sprzętów. Można go używać jako cedzaka. szpatułe. nóż. Z powodzeniem pomoże nam rozsmarować masę na cieście lub zamieszać i spróbować zupę.

Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia

Trzepaczki

Producent: Trzepaczki


Philippi – ramka do zdjęcia matowa – zak 20 x 25 cm

Ramka na zdjęcia platerowana jest na srebro. Ma klasyczny. ponadczasowy kształt. co podkreśla jej estetyczny i delikatny charakter. Postaw ją na swojej półce czy biurku i zaskocz tym pięknem swoich gości. Znakomicie sprawdza się w roli prezentu.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Panel dekoracyjny stixx – przeźroczysty

STIXX został zaprojektowany we współpracy z francuskim projektantem Rene Barba. Piękna nowoczena forma. załamująca światło nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Producent: Dekoracje ściennetapety z kwiatami na telefon, obrazy abstrakcyjne do salonu, tapety dla dziewczynek, moonbeam, morskie opowieści, prezenty do wydruku, kieliszek do wina, fotograf obrazek, ładna tapeta, wieczną miłość, okna kozioł bielsko, największa głębia, jesień plakat, tapety do jadalni, wszystkie barwy lipca, karnisze przysufitowe…