Rosendahl – przykrywka do naczynia żaroodpornego. okrągła. 19 cm

Rosendahl – przykrywka do naczynia żaroodpornego. okrągła. 19 cm

Okrągła. plastikowa przykrywka do naczynia żaroodpornego o średnicy 19.00 cm. które jest dostępne w naszym serwisie. Pozwoli nam nasze wypieki bezpiecznie przechowywać w lodówce. Może też pomóc w transporcie gotowej potrawy w naczyniu.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Barokko – karta podarunkowa srebrna – 300 zł

Kto z nas nie stał przed dylematem – co kupić ukochanej. bliskiej osobie w prezencie? Jaki produkt spełni oczekiwania. co będzie pasować a co nie? Wychodząc naprzeciw sklep Barokko przygotował dla Was karty podarunkowe. które pomogą rozwiązać problem.

Świeczki i świeczniki

Świeczki i świeczniki

Producent: Świeczki i świeczniki


Rosendahl – 2 kieliszki do wina 30 cl

Komplet dwóch wysokich kieliszków do wina o pojemności 300 ml. Cechują się ponadczasową formą i niebanalnym stylem. Osadzone na wysokiej nóżce prezentują się elegancko i pasują na każdą okazję. od wytwornej kolacji po rodzinny obiad.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaplakat online, kolaż plastyczny, żona rembrandta, kamienie w ogrodzie dekoracja, gory tapety, drzewo lżejsze od korka, znanego, ripples, pojemnik pod prysznic, bidon z pojemnikiem na owoce, pudelko na chusteczki, tapety lasy, obraz liść, alpy zimą, tapeta w ramce, obrz, nature morte, noir désir, roleta rzymska mocowanie…