Rosendahl – pojemnik kuchenny. 11 cm

Rosendahl – pojemnik kuchenny. 11 cm

Szklany pojemnik o wysokości 11 cm. Specjalnie zaprojektowany do przechowywania produktów spożywczych. Posiada przykrywkę z czarnego nylonu. Nowoczesności nadają mu podłużne wgłębienia widoczne na bocznej ściance. Może być bezpiecznie myty w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Philippi – patera na owoce – grid – 30 cm

Zaprojektowana w kształcie kratownicy stanowi doskonałą ozdobę stołu. Wysoka jakość i funkcjonalność produktu jest jej wielkim atutem. Zarówno pełna jak i pusta taca będzie symbolem harmonii. elegancji i wytworności.

Tace i patery

Patery

Producent: Patery


Rosendahl – 2 świeczniki. przeźroczyste

Zestaw dwóch wykonanych z odpornego na wysoką temperaturę szkła przeźroczystych świeczników. Charakteryzują się przyciągającą wzrok formą i podłużnymi nacięciami na szkle co sprawia. że są bardzo eleganckie.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Budzik wake up silver. 20 cm

Budziki Wake Up to bardzo ciekawy klasyczny design połączony z nowoczesną stalową obudową. Wkomponuje się w klasyczne jak i nowoczesne wnętrze. Dostępny jest w 3 rozmiarach : 9.cm. 12.5 cm oraz 20 cm oraz w 2 kolorach: srebrnym i czarnym.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Rosendahl – łyżeczka do sosów

Specjalna. stylowa łyżeczka do sosów. Ułatwi życie każdej Pani domu. Wykonana została ze stali nierdzewnej. Bardzo elegancka i wygodna w użyciu. Może być bezpiecznie myta w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Philippi – etui na krawat giorgio

Etui na krawaty wykonane jest z czarnej skóry i wykończone magnetycznym zapięciem ze stali szlachetnej. Idealne rozwiązanie dla mężczyzn często podróżujących w strojach biznesowych. Twoje krawaty już nigdy nie będą pomięte i zawsze będą na swoim miejscu.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowamapa frankfurt nad menem, kolor do małego pokoju, dom plakat, mały pokój dzienny inspiracje, dodatki glamour, dekoracje urodzinowe diy, pikachu tapeta, drzewo w malarstwie, tapety do przedpokoju, ferm living tapeta, jak zrobić latarenkę, pocalunek obraz, parisienne, spadająca gwiazda, morisot, szesciany, kuchnia jak urządzić, fototapeta nowy jork, dziękuję ci za wszystko, tapeta ala cegła, lo7, naga kobieta, panel na sciane, pomarańczowy kamień…