Rosendahl – młynek do soli

Rosendahl – młynek do soli

Elegancki młynek do soli. Bardzo praktyczny i wygodny w użyciu. Wykonany ze szkła. stali nierdzewnej i czarnego nylony. wyposażony w ceramiczny mechanizm mielący. Posiada regulację grubości mielenia. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Deska składana chop2pot plus duża – zielona

Prosto do garnka – CHOP2POT. dzięki możliwości składania deski upraszcza nam wsypywanie pokrojonej żywności do garnka lub innego pojemnika

Deski kuchenne

Deski do krojenia

Producent: Deski do krojenia


Serwetnik mirage. czerwony

Serwetnik. to jeden z elementów serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Wykonany z najwyższej klas tworzywa sztucznego. dopasowany kolorystycznie do pozostałych produktów linii. przyciąga wzrok opływowym kształtem oraz intensywną. żywą barwą.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Serwetniki

Producent: Serwetniki


Philippi – ramka do zdjęcia – david 20 x 30 cm

Marka Philippi słynie z najwyższej jakości i piękna. a ta ramka jest niezbitym na to dowodem. Ponadczasowy. klasyczny kształt znakomicie wkomponuje się w każde wnętrze. Zrób sobie przyjemność i wyeksponuj wspomnienia w tej fantastycznej ramce.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęciamapa czarno biała, żabki do karnisza szynowego, półka narożna, jodełka francuska tekstura, silikonowy wałek do ciasta, quelle sklep, fototapety mosty 3d, małe obrazy, t52, dzbanki do herbaty z podgrzewaczem, chwilę ulotne, zwierzeta smieszne, biało czarny, zwierzęta lasu, red brick, burza elektryczna, chamfer, poziome pasy na ścianie zdjęcia, bałwan morski, polskie pufy, wieszaki na ubrania drewniane do przedpokoju, wok żeliwny…