Rosendahl – łyżka do serwowania

Rosendahl – łyżka do serwowania

Specjalna. stylowa łyżka do serwowania. Bardzo elegancka. praktyczna i wygodna w nakładaniu potraw. Ułatwi życie wszystkim przy stole. Wykonana została ze stali nierdzewnej. Może być bezpiecznie myta w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Philippi – stoper do książek – słoń

To przedmiot. który ucieszy każdego mola książkowego. Słoń wykonany jest z niklu polerowanego. którego blask dodaje mu szyku i elegancji. Teraz Twoje książki nie będą się zsuwały z półek. na baczność czekają na użycie.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Donica lechuza delta 30. biała. połysk

Donice serii DELTA to jedna z najbardziej ekskluzywnych form oferowanych przez Lechuzę. Prawdziwy rarytas dla koneserów kwiatów i roślin. W komplecie znajduje się zestaw nawadniający. Rozmiary 30 x 56 cm oraz 40 x 75 cm mogą być stosowane na zewnątrz.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Zestaw 3 czerwonych podkładek orchid

Zestaw składa się z 3 podkładek o wymiarach:
12.5 x 12.5 cm.
25 x 18.5 cm.
19 x 13 cm.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładkimapa wrocłąw, organizer z szufladami, klejenie fototapety papierowej, fototapety 3d paryż, beton strukturalny, obrazy bosch, zielony piekarnik, kwiat pustyni opis, paryż na mapie, plac zabaw obrazek, wenecja nocą, designerskie prezenty, fototapeta na ścianie, liscie tropikalne, blask ksiezyca, gadżety do pokoju dziecka, wanienka ze stojakiem allegro…