Rosendahl – karafka do wody

Rosendahl – karafka do wody

Niezwykle elegancka. zaprojektowana w nowoczesnym klimacie karafka do wody o pojemności 0.9 l. W miejscu zwężenia posiada stalową obwódkę. która ułatwia nam jej trzymanie. a zarazem wpływa pozytywnie na wygląd. Może być bezpiecznie myta w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Philippi ramka do zdjęć

Ramka do zdjęć z passpartout marki Philippi powstała z chromowanej stali. Posiada klasyczny kształt. odnajdzie się więc w każdym wnętrzu.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Zestaw miseczek na przekąski vintage. zielony

Zestaw miseczek na przekąski Vintage wykonana jest z najwyższej jakości podwójnej warstwy żywic syntetycznych. Zestaw jest uniwersalny – składa się z dwóch części. które mogą być wykorzystywane osobno lub jako jeden komplet.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy do przekąsek

Producent: Zestawy do przekąsekrodzaj dlugopisu, sałatka lunch box, łączenie kropek dla dorosłych, mpa europa, tapety 3d salon, kontener na śmieci łódź cena, wnętrze w stylu prowansalskim, pokój dla chłopca noworodka, simply light, fototapety 3d dla chłopców, designerskie tapety, struktura betonowa, doniczka prostokątna, tapeta w flamingi, najlepszy nóż, kwiat szabla, zioła kuchenne, kwietna łąka, byłabyś, lampy sollux…