Rosendahl – 2 koniakówki 40 cl

Rosendahl – 2 koniakówki 40 cl

Komplet dwóch kieliszków do koniaku lub brandy. o pojemności 400 ml. Ponadczasowy kształt koniakówki i niebanalna forma kielicha osadzonego na krótkiej nóżce sprawiają. że pasują one na każdą okazję. Mogą być bezpiecznie myte w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Listwa z wieszakami venea – blomus – welcome

Przedsionek. korytarz w domu. wejście to miejsca gdzie nasi goście w ciągu kilku chwil nabierają przekonania kim są gospodarze. Styl we wnętrzu mówi o nas wiele. Niech rządzi tam elegancja. Polecamy serię Blomus – Welcome.

Pozostałe meble do przechowywania

Wieszaki

Producent: Wieszaki


Blomus wires – gazetnik wolnostojacy mały

Seria Wires to produkty pomagające nam w codziennym życiu – w kuchni. w salonie czy też w jadalni. Jednym z takich produktów jest gazetnik. Lekki w swej konstrukcji i elegancki. Wykonany z najwyższej jakości chromowanej stali nierdzewnej.

Pozostałe artykuły wyposażenia wnętrz

DVD

Producent: DVD


Rosendahl – 2 kieliszki do wina 23 cl

Komplet dwóch kieliszków do wina o pojemności 230 ml. Cechują się ponadczasową formą i niebanalnym stylem. Smukły kielich osadzony na wysokiej nóżce sprawia. że prezentują się elegancko i pasują na każdą okazję. od wytwornej kolacji po rodzinny obiad.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowasalon w szarości i bieli, wilki w ścianach, paryża, ptaszki na gałązce, obrazy do malowania po numerach, ombre tapeta, amerykańskie graffiti, wilk biały, cytaty tapety, okno obrazek, fototapeta prowansja, diabelski most niemcy, wschod słonca, plakaty w ramkach, obraz paw, fototapeta3d, szkocka krowa…