Prostokątna forma do zapiekanek 40 x 20 cm

Prostokątna forma do zapiekanek 40 x 20 cm

Porcelanowa forma. w kórej można w powodzeniem przygotować ulubione danie. Nadaje się do piekarników. kuchenek mikrofalowych. zmywarek i zamrażalników.

Formy do pieczenia

Formy do tart i ciast

Producent: Formy do tart i ciast


Cukiernica gemme. czerwona

Podawaj swoje sałatki ze stylem używając kolorowych łyżek do sałatek Gemme marki Guzzini. Sztućce wykonane z transparentnego. najwyższej jakości tworzywa sztucznego są uzupełnieniem do misy z tej samej kolekcji. również dostępnej w naszej ofercie.

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Producent: Cukiernice i mleczniki


Donica lechuza cubico – antracytowa – 22 x 22 x 41 cm. matowy

Prosty. smukły kształt donic CUBICO sprawia. że cieszą się szczególnym zainteresowaniem spośród całej gamy donic Lechuzy. W skład kompletu wchodzi donica. wkład wewnętrzny. zestaw nawadniający oraz substrat Lechuza PON. Donica wykonana jest z wysokiej …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Umbra – panel na klucze – magnetter – espresso

Mocowany do ściany MAGNETTER dzięki magnesowi „przytrzymuje klucze”. które wystarczy do niego tylko przyłożyć. Dzięki nieco odgiętej górnej krawędzi można w nim składować korespondencję lub podręczne notatki.

Pozostałe meble do przedpokoju

Listwy i skrzynki na klucze

Producent: Listwy i skrzynki na klucze


Duży półmisek vintage. fioletowy

Powszechnie wiadomo. że kolory pobudzają i wpływają na nasze zmysły. Tętniące żywymi kolorami produkty włoskiej marki Guzzini z serii Vintage ustawione na stole z pewnością stworzą wspaniałe pierwsze wrażenie.

Półmiski

Półmiski i sosjery

Producent: Półmiski i sosjeryty ja, tapeta lato, młoda kobieta, miękkie panele na ścianę, telewizor na ścianę, hadsund, ładne obrazki, listwy mdf montaż, drewno i beton, widok przez okno, fototapeta łazienkowa, bombki dekoracyjne, diesel 5, to plakat, jesienne plakaty do druku, tree black, włoskie ekspresy do kawy, szkarlatna, mardom listwy…