Podstawka na kółkach do donicy lechuza classico – 70 cm

Podstawka na kółkach do donicy lechuza classico – 70 cm

Dzięki niej można bez dużego wysiłku przesuwać donicę. Podstawka jest dopasowana do donicy Lechuza Classico o średnicy 70 cm. Na pięciu stabilnych rolkach bez problemu przenosi obciążenie do 180 kg.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Zegar ścienny loving you

Zegar ścienny Loving You to idealna propozycja dla zakochanych. Zamiast cyferek oznaczających godziny mamy słowo ” kocham Cię” w 12 językach.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Zegar ścienny nextime – focus – czerwony

Henk Stallinga zaskakuje nas kolejnym oryginalnym pomysłem.Tarcza zegara porusza się jako wahadło. Dzięki temu powstaje iluzja poruszającej się ściany.Zegar świetnie nadaje się do wnętrz nowoczesnych. ale może nie tylko.To już zależy od Waszej wyobraźni.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Blomus – utilo – otwieracz do butelek

Otwieracz do butelek Blomus „Utilo” to kombinacja stali szlachetnej oraz tworzywa sztucznego. Utilo bardzo dobrze leży w ręce i z pewnością poradzi sobie nawet z „niesfornym” kapslem.

Korkociągi i otwieracze

Otwieracze

Producent: Otwieraczekraina piękna, chabrowa sypialnia, infantka, klucze kolorowanka, moj jest ten kawalek podlogi tekst, spokojny ocean, ociekacz na sztućce, łączenie podłogi drewnianej z płytkami, gdzie kupić garnki, czarna farba do ścian, claude monet stogi siana, monety polskie do wydrukowania, listwy świetlne, włoski wulkan, ziemia mapa, obrazek dziecko, elektryczny młynek do soli i pieprzu, abstract 3d, temperówka do warzyw opinie, beach please, tapeta dom z papieru…