Podstawka na kółkach do donicy lechuza classico – 60 cm

Podstawka na kółkach do donicy lechuza classico – 60 cm

Dzięki niej można bez dużego wysiłku przesuwać donicę. Podstawka jest dopasowana do donicy Lechuza Classico o średnicy 60 cm. Na pięciu stabilnych rolkach bez problemu przenosi obciążenie do 180 kg.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Porcelanowa filiżanka z podstawką – rosendahl – grand cru – 280 ml

Filiżanka z podstawką z serii Grand Cru pochodzi z duńskiej marki Rosendahl. Spraw swojej kawie piękną oprawę. Komplet wykonany jest z najwyższej jakości porcelany Bone China. Przystosowany jest do użytkowania w kuchence mikrofalowej i zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Blomus – utilo – otwieracz do butelek

Otwieracz do butelek Blomus „Utilo” to kombinacja stali szlachetnej oraz tworzywa sztucznego. Utilo bardzo dobrze leży w ręce i z pewnością poradzi sobie nawet z „niesfornym” kapslem.

Korkociągi i otwieracze

Otwieracze

Producent: Otwieracze


Tablica magnetyczna 75 x 115 cm – blomus – work

Seria Blomus Work. to elegancja na biurku. niezależnie czy mówimy o gabinecie domowym. czy biurku w miejscu pracy. Produkty wykonane z wysokiej jakości stali w pięknych. prostych kształtach.

Tablice i flipcharty

Tablice i magnesy

Producent: Tablice i magnesy


Donica lechuza cubico – antracytowa – 30 x 30 x 56 cm. matowa

Prosty. smukły kształt donic CUBICO sprawia. że cieszą się szczególnym zainteresowaniem spośród całej gamy donic Lechuzy. W skład kompletu wchodzi donica. wkład wewnętrzny. zestaw nawadniający oraz substrat Lechuza PON. Donica wykonana jest z wysokiej …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuzaorquidea, suszone kwiaty, pieta michal aniol, listwy styropianowe przysufitowe, ramka na koszulkę, natura krosno, tapeta motylki, kolorowanki kobiety, góry latem, mata do sushi, efekciarnia.pl, pocztówka z paryża, liśćie, fototapeta do małej sypialni, aranzacje salon, garnki żeliwne emaliowane polskie, fototapeta3d, tapeta psy, największe miasto, rękawy cukiernicze, masza i niedźwiedź tapeta…