Philippi – wizytownik giorgio

Philippi – wizytownik giorgio

Wizytownik wykonany jest z czarnej skóry. wykończony magnetycznym zamknięciem z niklu. które zabezpiecza przed rozsypaniem. Jest elegancki. a zarazem funkcjonalny. Przedmiot znakomicie sprawdza się w roli upominku dla mężczyzn.

Pojemniki na biurko i wizytowniki

Wizytowniki i etui

Producent: Wizytowniki i etui


Philippi – kosmetyczka donatella – 17 cm

Kosmetyczka wykonana jest z białej skóry ekologicznej. Klasyczny kształt w połączeniu z bielą podkreśla subtelny. a zarazem bardzo nowoczesny charakter produktu. Kosmetyczka została wyposażona w niezbędne akcesoria do makijażu.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Lechuza – donica balconera cottage 80 – biała

Donice Lechuza Balconera to idealne rozwiązanie na balkony. parapety czy też tarasy. Struktura technoratanu idealnie współgra i harmonizuje z nowoczesnymi meblami ogrodowymi zachowując jednocześnie wszystkie zalety wysokiej jakości tworzywa sztucznego …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Cashmere square – filiżanka z podstawką

Cashmere Square to kolekcja wykonana z porcelany Bone China. Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników porcelana ta ma szczególne cechy jak: przejrzystość. cienkie ścianki oraz niski poziom absorpcji płynów. To po prostu arystokracja w porcelanie.

Filiżanki

Filiżanki

Producent: Filiżanki


Umbra orvino – kubek na szczotki – zielony

Orvino to bardzo oryginalna propozycja ze strony znanej z designerskich pomysłów firmy Umbra. Ciekawa kolorystyka. przepiękne kształty oraz głaskość materiału to cechy które wyróżniają tę serię spośród innych produktów.

Inne dodatki łazienkowe

Zestawy łazienkowe

Producent: Zestawy łazienkowe



broń tapeta, edgar degas obrazy, listwa przypodłogowa biała mdf, patelnie tytanowe ranking, motyw przypadku, obrazy picasso, tapeta wzorzysta, morskie dekoracje na ścianę, tygrys malowanie twarzy, styropianowe listwy ozdobne, mapy chmur, domowa biblioteczka, mapa świata plakat, sklep wyposażenie domu, obrazy monet, plakat new york, jak zaparzyć kawę w kawiarce, tapeta czarno biała…