Philippi – ramka do zdjęcia – people 20 x 25 cm

Philippi – ramka do zdjęcia – people 20 x 25 cm

Ramka wykonana jest z niklu polerowanego. Posiada klasyczny kształt. który podkreśla jej uniwersalny charakter. Odnajdzie się w każdym wnętrzu. Uczyń by Twoje wspomnienia czy bliscy byli pięknie wyeksponowani.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Donica lechuza classico 60 – czarna. połysk

Nowoczesny materiał i piękny stożkowaty kształt powodują. że donice te prezentują się efektownie w otoczeniu klasycznych. ale również nowoczesnych form. Dostarczane są wraz z zestawem nawadniającym oraz posiadają śrubę do odprowadzenia nadmiaru wodu.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Łyżka do serwowania vintage. czerwona

Powszechnie wiadomo. że kolory pobudzają i wpływają na nasze zmysły. Tętniące żywymi kolorami produkty włoskiej marki Guzzini z serii Vintage ustawione na stole z pewnością stworzą wspaniałe pierwsze wrażenie.

Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia

Szpatułki. łyżki. chochle. wałki do ciasta

Producent: Szpatułki. łyżki. chochle. wałki do ciasta


Philippi – dzwonek

Dzwonek wykonany jest z niklu. wypolerowanego na połysk. Mimo rozwoju techniki. tradycyjny dzwonek nadal jest w modzie. Klasyczna forma dodaje mu elegancji i stylu. Znakomicie pełni swoją funkcje mimo sędziwego wieku.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaosłona kabli, fototapeta czarno biała, pojemnik na płatki kosmetyczne, oświetlenie przypodłogowe, fototapeta sport, fioletowe wino, obrazy z cytatami na ścianę, biblioteczka na wymiar, fornirowany, obraz motyle 3d, viento, mapa polityczna, kwiaty bukiety obrazki, poranek obraz, breloczki do kluczy na zamówienie, fototapety flizelinowe…