Philippi – ramka do zdjęcia – people 10 x 15 cm

Philippi – ramka do zdjęcia – people 10 x 15 cm

Ramka wykonana jest z niklu polerowanego. Posiada klasyczny kształt. który podkreśla jej uniwersalny charakter. Odnajdzie się w każdym wnętrzu. Uczyń by Twoje wspomnienia czy bliscy byli pięknie wyeksponowani.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Komplet 6 obrączek na serwetkę. seria love

Włosi są znani jako jeden z najbardziej romantycznych narodów na ziemi. a cechę tą doskonale uosabia wzornictwo serii Love. włoskiej marki Guzzini.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Serwetniki

Producent: Serwetniki


Niewidzialna półka na książki conceal. mała

Półka na książki CONSEAL staje się niewidoczna pod układanymi na niej książkami. Dzięki temu powstaje niesamowity efekt na ścianie. a można wykorzystać każdy jej skrawek na ułożenie książek. Gorąco polecamy kilka półek ułożonych obok siebie.

Pozostałe artykuły wyposażenia wnętrz

Do książek

Producent: Do książek


Barokko – karta podarunkowa czarna – 100 zł

Kto z nas nie stał przed dylematem – co kupić ukochanej. bliskiej osobie w prezencie? Jaki produkt spełni oczekiwania. co będzie pasować a co nie? Wychodząc naprzeciw sklep Barokko przygotował dla Was karty podarunkowe. które pomogą rozwiązać problem.

Ramki/prezentacja zdjęć

Ramki na zdjęcia

Producent: Ramki na zdjęcia


Maxwell & williams – talerz płaski z serii motion – 18 cm

Nowoczesna. falista forma płaskich talerzy z serii Motion bardzo ładnie prezentuje się na stole.

Talerze

Talerze

Producent: Talerzeobrazy w ramach do salonu, mapa świecie, obrazy kwiaty róże, czarne oceany, szkola atenska, uchwyt do czytania książek, wzorki, nostalgii, bukiety z tulipanów, maselniczka drewniana, pomieszczenie do gry w bowling, jacht kolorowanka, ciastka ze szprycy, aranzacje wnetrz galeria, młody jelonek, taca śniadaniowa, ile ma rolka tapety, wyrafinowana, biało czarny, szare ściany jaka podłoga…