Philippi – ramka do zdjęcia matowa – zak 20 x 25 cm

Philippi – ramka do zdjęcia matowa – zak 20 x 25 cm

Ramka na zdjęcia platerowana jest na srebro. Ma klasyczny. ponadczasowy kształt. co podkreśla jej estetyczny i delikatny charakter. Postaw ją na swojej półce czy biurku i zaskocz tym pięknem swoich gości. Znakomicie sprawdza się w roli prezentu.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Philippi – medalion

Medalion wykonany jest z niklu. Prosta forma prostokątu zawiera wnętrze. w którym możesz umieścić fotografię bliskiej Ci osoby. Niech Ci. na których Ci zależy będą razem z Tobą w każdej chwili.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Komplet łyżek do sałatek mirage. zielony

Komplet łyżek do sałatek Mirage zachwyci każdego wielbiciela dobrego wzornictwa. Nieskazitelna. błyszcząca biel wewnętrznej strony łyżek pokryta warstwą przeźroczystego. intensywnego fioletu pozwoli podawać pyszne sałatki na elegancki. radosny sposób.

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatek


Blomus – pochodnia palos – 151 cm – stalowo-bambusowa

Klasyczna pochodnia wykonana ze stali nierdzewnej oraz drewna bambusowego. W swej smukłej formie mieści 350 ml nafty. dzięku czemu może się palić przez 8 godzin.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładkikielichy do piwa, venturini, serce z kwadratów, stojak na magnesy, stworzenie adama ręce, drewniana chatka, adres martiny stoessel, technika kolażu dla dzieci, barek globus allegro, fototapety wodospady, patchwork płytka, wrzosy obraz, malarstwo abstrakcyjne, obrazy ludzie, przedpokoj inspiracje, co w tablicy mendelejewa, historia miłości, tapeta na ścianę kwiaty…