Philippi – ramka do zdjęcia – david 13 x 18 cm

Philippi – ramka do zdjęcia – david 13 x 18 cm

Ramka posiada klasyczny kształt. Doskonale łączy się z aluminium. z którego została wykonana. Z powodzeniem odnajdzie się w nowoczesnym jak i modernistycznym wnętrzu. Wyeksponuj w niej swoje wspomnienia.

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Donica lechuza classico 60 – czarna. połysk

Nowoczesny materiał i piękny stożkowaty kształt powodują. że donice te prezentują się efektownie w otoczeniu klasycznych. ale również nowoczesnych form. Dostarczane są wraz z zestawem nawadniającym oraz posiadają śrubę do odprowadzenia nadmiaru wodu.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Philippi – zestaw noży do sera

Ten niepowtarzalny komplet wykonany jest ze stali szlachetnej. poddany polaryzacji. Zadziwia wspaniałym. ergonomicznym kształtem. Dodatkowo dzięki perfekcyjnemu wykończeniu z nowoczesnym wzornictwem wyglądają wyjątkowo elegancko i stylowo.

Drobne akcesoria kuchenne

Do sera

Producent: Do sera


Listwa z wieszakami venea – biała – blomus – welcome

Przedsionek. korytarz w domu. wejście to miejsca gdzie nasi goście w ciągu kilku chwil nabierają przekonania kim są gospodarze. Styl we wnętrzu mówi o nas wiele. Niech rządzi tam elegancja. Polecamy serię Blomus – Welcome.

Pozostałe meble do przechowywania

Wieszaki

Producent: Wieszakigodzina szczytu, springi, kielichy do piwa, darmowe gry maszyny, obraz granatowy, brama branderburska, tęczowa dolina mount everest, allegro ławki ogrodowe, widoki krajobrazy, love me like you do, auta tapety, tajemnice oceanu, tematyka miłosna, panel sufitowy, dekoracje ścienne, mapa korkowa świata, mini parasol, sawanna zwierzeta, mapa świa, semin ce 78, salon w stylu shabby chic, wąski pokój, gwiazdki na ścianę…