Maxwell & williams – tint – pojemnik na żywność. różowy. 600 ml

Maxwell & williams – tint – pojemnik na żywność. różowy. 600 ml

Elegancki pojemnik na żywność z serii Tint. wykonany z najwyższej jakości ceramiki o satynowo – matowym wykończeniu. Pojemnik świetnie sprawdzi się do przechowywania różnego rodzaju produktów jak płatki. makarony lub bakalie.

Pojemniki kuchenne

Spożywcze

Producent: Spożywcze


Brabantia – tasty+ – nóż szefa kuchni

Praktyczny nóż szefa kuchni z serii Tasty+. wykonany ze stali nierdzewnej. Idealny do krojenia i siekania warzyw. owoców oraz innych produktów. Odporny na zarysowania i korozje można go myć w zmywarce.

Noże kuchenne

Noże kuchenne

Producent: Noże kuchenne


Maxwell & williams – accessories – naczynie na zupę. 0.50 l

Eleganckie naczynie na zupę z serii Accessories. wykonane z najwyższej jakości porcelany. Idealne do serwowania różnego rodzaju zup i sosów. Naczynie można myć w zmywarkach. używać w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach.

Wazy

Wazy

Producent: Wazy


Maxwell & williams – basics round – miska. 340 ml

Elegancka miska o prostym designu z serii Basics Round. wykonana z najwyższej jakości porcelany. Idealna do serwowania płatków i musli. Miskę można myć w zmywarkach. używać w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenne


Lurch – butelka termiczna. 0.50 l. brązowa

Stalowa butelka termiczna. utrzymuje temperaturę zimnych i ciepłych napojów do 12 godzin. Posiada szczelną nakrętkę pozwalającą na przenoszenie w torbie lub plecaku. butelka może służyć również do napojów gazowanych i nie wpływa na smak napojów.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Termosy. kubki termiczne

Producent: Termosy. kubki termiczne


Maxwell & williams – square – talerz triang. 20.50 cm

Oryginalny talerz Triang z serii Square. wykonany z najwyższej jakości porcelany. Idealny do serwowania różnego rodzaju dań lub przystawek. Talerz można myć w zmywarkach. używać w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach.

Talerze

Talerze

Producent: Talerzealbert durer, drewniana tęcza, marmurowa tapeta, obrazy 3d, nuance, lo 9, tapety w pokoju, silver tv, pomysł na prezent świąteczny diy, fototapeta paryż, obraz malowany ze zdjęcia, malowane maki, obraz znany, mglisto, skarpetkowelove, plakaty na sciane, nóż do julienne, plakat edukacyjny, nisza w ścianie, projektant wnętrz praca…