Maxwell & williams – miseczka z serii motion – 19 cm

Maxwell & williams – miseczka z serii motion – 19 cm

Porcelanowe miseczki Motion są bardzo pomocne w przypadku serwowania różnego rodzaju dodatków. sałatek oraz dipów. Dostępne w 2 rozmiarach.

Miski

Misy. salaterki porcelanowe

Producent: Misy. salaterki porcelanowe


lechuza – donica balconera cottage 50 – biała

Donice Lechuza Balconera to idealne rozwiązanie na balkony. parapety czy też tarasy. Struktura technoratanu idealnie współgra i harmonizuje z nowoczesnymi meblami ogrodowymi zachowując jednocześnie wszystkie zalety wysokiej jakości tworzywa sztucznego …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Duża misa vintage. zielona

Stylowe miski z serii Vintage dostępne w wielu soczystych kolorach są wszechstronnymi naczyniami idealnymi do podawania ulubionych potrawy.

Miski

Misy. salaterki metalowe i plastikowe

Producent: Misy. salaterki metalowe i plastikowe


Zestaw na przyprawy mirage. grafitowy

Pojemniki na przyprawy są jednym z elementów serii Mirage włoskiej marki Guzzini. W komplecie znajdziemy dwa mniejsze pojemniki na sól i pieprz oraz dwa większe na oliwę i ocet. Zestaw to połączenie szkła oraz najwyższej jakości tworzywa sztucznego.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy na oliwę i ocet

Producent: Zestawy na oliwę i ocet


Lucie – płaska świeczka w metalową podstawką

Świeczka Lucie jest prezentowana w trzech odsłonach kolorystycznych. w klasycznych wzorach świątecznych. Gorąco polecamy!!

Świeczki i świeczniki

Świeczki i świeczniki

Producent: Świeczki i świecznikipasy 3d, listwy z duropolimeru opinie, zwrot do kelnera, przechowywanie w salonie, forver, waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej, tapety pokojowe, tulipany cena, organizer na drobiazgi, tapeta miś, epicurean, at the crossroads, pojemnik na przyprawy, ozdoby z jajek, złote dekoracje do domu, półka z przyprawami…