Maxwell & williams – miseczka z serii motion – 14 cm

Maxwell & williams – miseczka z serii motion – 14 cm

Porcelanowe miseczki Motion są bardzo pomocne w przypadku serwowania różnego rodzaju dodatków. sałatek oraz dipów. Dostępne w 2 rozmiarach.

Miski

Misy. salaterki porcelanowe

Producent: Misy. salaterki porcelanowe


Średnia misa vintage. fioletowa

Stylowe miski z serii Vintage dostępne w wielu soczystych kolorach są wszechstronnymi naczyniami idealnymi do podawania ulubionych potrawy.

Miski

Misy. salaterki metalowe i plastikowe

Producent: Misy. salaterki metalowe i plastikowe


Dozownik na oliwę lub ocet. 0.50 l. przeźroczysty

Dozownik do oliwy lub octu Bolli dostępny jest w 2 rozmiarach oraz 6 motywach kolorystycznych dając szerokie możliwości aranżacyjne.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy na oliwę i ocet

Producent: Zestawy na oliwę i ocet


Cukiernica mirage. fioletowa

Uniwersalna cukiernica. to jeden z elementów serii Mirage włoskiej marki Guzzini. W komplecie razem z łyżeczką. Pojemnik wykonany ze szkła osadzony jest w stylowej obudowie z najwyższej klas tworzywa sztucznego.

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Producent: Cukiernice i mleczniki


Duży półmisek vintage. pomarańczowy

Powszechnie wiadomo. że kolory pobudzają i wpływają na nasze zmysły. Tętniące żywymi kolorami produkty włoskiej marki Guzzini z serii Vintage ustawione na stole z pewnością stworzą wspaniałe pierwsze wrażenie.

Półmiski

Półmiski i sosjery

Producent: Półmiski i sosjeryczarny po japońsku, krąg zycia, łąka tulipanów, pourville, ręczna maszynka do mięsa, art of concrete, obrazy abstrakcyjne na płótnie, dekoracje rustykalne, edgar meble, synonim do obraz, piuropusz, salon biało szary, cytryna owoc, tapety na telefon z pieskami, tspety, kawałek podłogi, rab, chorwacja, zegarek do łazienki, perfumy dla nastolatki, pluie, kuchenka gazowa elektryczna, drzewo rodziny, fuksja kolor ścian, złote lustro…