Maxwell & williams – heart – patera 2-poziomowa

Maxwell & williams – heart – patera 2-poziomowa

Oryginalna 2-poziomowa patera z serii Heart. wykonana z najwyższej jakości porcelany z metalowym wykończeniem. Idealna do serwowania różnego rodzaju przekąsek i wypieków. Patere można myć w zmywarkach. Produkt ozdobnie zapakowany.

Tace i patery

Patery

Producent: Patery


Maxwell & williams – square – talerz triang. 20.50 cm

Oryginalny talerz Triang z serii Square. wykonany z najwyższej jakości porcelany. Idealny do serwowania różnego rodzaju dań lub przystawek. Talerz można myć w zmywarkach. używać w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach.

Talerze

Talerze

Producent: Talerze


Maxwell & williams – accessories – łyżka do serwowania przekąsek

Elegancka i praktyczna łyżka do serwowania różnego rodzaju przekąsek z serii Accessories. wykonana ze wzmocnionej porcelany. Łyżkę można myć w zmywarkach. używać w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach.

Inne naczynia kuchenne

Naczynia specjalne

Producent: Naczynia specjalne


Maxwell & williams – basic round – sosjerka z podstawką. 140 ml

Elegancka i prosta sosjerka z podstawką z serii Basic Round. wykonana z najwyższej jakości porcelany. Sosjerkę można myć w zmywarkach. używać w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach. Produkt ozdobnie zapakowany.

Inne naczynia kuchenne

Sosjery

Producent: Sosjery


Lurch – butelka termiczna. 0.50 l. granatowa

Stalowa butelka termiczna. utrzymuje temperaturę zimnych i ciepłych napojów do 12 godzin. Posiada szczelną nakrętkę pozwalającą na przenoszenie w torbie lub plecaku. butelka może służyć również do napojów gazowanych i nie wpływa na smak napojów.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Termosy. kubki termiczne

Producent: Termosy. kubki termicznesłońce toskanii, albrecht durer grafika, in the park, torun mapa, ażurowy panel dekoracyjny, fototapeta 3d do sypialni, stanley termosy, stockmans, pustynia w usa, inspiracje na sypialnie, zachodu słońca, na dzień mamy prezent, fototapeta nowoczesna, pieśń miłości, błękit egipski, kolorowe światełka, wkład do szuflady na sztućce, słoń afrykanski…