Maxwell & williams – filiżanka z podstawką do espresso z serii motion

Maxwell & williams – filiżanka z podstawką do espresso z serii motion

Porcelanowe filiżanki nawiązują swoim kształtem to pozostałej gamy produktów z serii Motion.

Filiżanki

Filiżanki

Producent: Filiżanki


Prostokątna forma do zapiekanek 32 x 17.5 cm

Porcelanowa forma. w kórej można w powodzeniem przygotować ulubione danie. Nadaje się do piekarników. kuchenek mikrofalowych. zmywarek i zamrażalników.

Formy do pieczenia

Formy do tart i ciast

Producent: Formy do tart i ciast


Pucharek do lodów vintage. czerwony

Żaden grill. piknik czy też przyjęcie nie będzie kompletne bez deseru pod postacią lodów. kremu lub innych słodkości. Miseczki deserowe z serii Vintage marki Guzzini nadają się idealnie do podania tych wspaniałości.

Inne naczynia kuchenne

Akcesoria do deserów

Producent: Akcesoria do deserów


Donica lechuza cubico – czarna – 30 x 30 x 56 cm. połysk

Prosty. smukły kształt donic CUBICO sprawia. że cieszą się szczególnym zainteresowaniem spośród całej gamy donic Lechuzy. W skład kompletu wchodzi donica. wkład wewnętrzny. zestaw nawadniający oraz substrat Lechuza PON. Donica wykonana jest z wysokiej …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Donica lechuza classico 70 – srebrna. matowa

Nowoczesny materiał i piękny stożkowaty kształt powodują. że donice te prezentują się efektownie w otoczeniu klasycznych. ale również nowoczesnych form. Dostarczane są wraz z zestawem nawadniającym oraz posiadają śrubę do odprowadzenia nadmiaru wodu.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuzakwiat niebieski, obrazki dla dzieci do malowania, perfumy wood, stylowe obrazy, zegarki duńskie, w poziomie, szkice obrazy, zamow probke, obrazy słynne, vin szwajcaria, drobiazg dla mężczyzny, lustro z szafką, akcent 1, kule świecące, graffiti banksy…