Maxwell & williams – elemental – zestaw 3 misek

Maxwell & williams – elemental – zestaw 3 misek

Elegancki i prosty zestaw 3 misek z serii Elemental. wykonany z najwyższej jakości porcelany o prostokątnym kształcie i matowym wykończeniu. Produkty można myć w zmywarkach. używać w piekarnikach. kuchenkach mikrofalowych i zamrażarkach.

Miski

Misy. salaterki porcelanowe

Producent: Misy. salaterki porcelanowe


Joseph joseph – kosz do segregacji śmieci totem compact. grafitowy

Elegancki i praktyczny kosz do segregacji śmieci z serii Totem Compact. wykonany z tworzywa sztucznego. Kosz posiada 2 komory (wysuwana część dolna) oraz pojemniczek z pokrywką na odpadki organiczne (4 l).

Pudła pojemniki i kosze

Kosze na śmieci

Producent: Kosze na śmieci


Obraz do samodzielnego malowania – śródziemnomorskie miasteczko

Rozbudź kreatywność!
Szukasz sposobu na kreatywny relaks? Masz ochotę na oryginalną przygodę. do której mógłbyś zaprosić również najbliższych? A przy tym rozbudzić kreatywność i poczuć się jak prawdziwy artysta? Nic prostszego! Odkryj najnowszy hit wśr

Artykuły plastyczne

Zestawy do malowania dla dorosłych

Producent: Zestawy do malowania dla dorosłych


Maxwell & williams – tint – zestaw tea for one. grafitowy

Elegancki zestaw do parzenia herbaty z serii Tint. wykonany z najwyższej jakości ceramiki o satynowo – matowym wykończeniu i białym wnętrzu. Produkt można myć w zmywarkach.

Serwisy do kawy i herbaty

Zestawy do kawy i herbaty

Producent: Zestawy do kawy i herbaty


Maxwell & williams – charlton – kubki

Elegancki kubek do kawy lub herbaty z serii Charlton. wykonany z najwyższej jakości białej porcelany. Kubek filiżanki posiada oryginalny. karbowany pasek w kolorze grafitowym. Produkt można myć w zmywarkach i używać w kuchenkach mikrofalowych.

Kubki

Kubki

Producent: Kubki


Maxwell & williams – lille – talerz deserowy. okrągły. 23.00 cm

Elegancki. ażurowy talerz deserowy z serii Lille. wykonany z najwyższej jakości porcelany. Idealny do serwowania różnego rodzaju przekąsek i deserów. Talerz można myć w zmywarkach i używać w kuchenkach mikrofalowych. Produkt ozdobnie zapakowany.

Talerze

Talerze

Producent: Talerzegadżet dla chłopaka, coffee napis, obraz na deskach, dropped pl, niedźwiedź obrazek, biała cegła tapeta, worktoday opinie, pergola balkonowa, motto życiowe napisy, cf3, little things sklep, stojak na drzewo do kominka, pojemniki na mini desery, hpba.pl, śmieszna małpa, polskie pufy, dłoń rysunek dla dzieci, romantyczny prezent dla chłopaka, stół 75×75, tęcza obraz, urzeczywistnić, niebieski marmur, pissarro obrazy, budda obraz, plakaty geometryczne do druku…