Łyżki do sałatek bolli. pomarańczowe

Łyżki do sałatek bolli. pomarańczowe

Łyżki do sałatek Bolli są dostępne w 6 intensywnych kolorach. Idealnie pasują do misek Bolli również znajdujących się w naszej ofercie. Wykonane w całości z transparentnego tworzywa sztucznego swym radosnym kolorem ożywią każdą kuchnię.

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatek


Guzzini – gocce – kwadratowy pojemnik na ser. pomarańczowy

Kwadratowy pojemnik na ser składa się z dostępnej w 6 żywych kolorach podstawki i przeźroczystej pokrywki wykonanych z tworzywa sztucznego oraz białej porcelanowej tacy. Ser podany w tak stylowym i modnym pojemniku z pewnością wzbudzi zachwyt gości.

Drobne akcesoria kuchenne

Do sera

Producent: Do sera


Miska mirage. średnica 25.00 cm. fioletowa

Pasują do wszystkiego. od kilku gałek lodów po sałatkę i duży rodzinny obiad – miski z serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Miski są dostępne w 4 rozmiarach i aż 7 pięknych. żywych kolorach.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchennebercy paris, idylliczny, stich tapeta, lampa z piór jak zrobić, jak usunąć naklejki ze ściany, fototapeta widok z tarasu, deska do serów z nożami, mapa świata vintage, tapety urodzinowe, moon rising, zwierzęta po francusku, nenufary obraz, pejzaż gór, clumsy, waterloo bridge, czerwone kubeczki, obrazy akwarele, edouard manet olimpia, kobieta w bieliźnie, soczysta zieleń, choinka w słoiku, bukiet z polnych kwiatów, narzędzia biurowe…