Lekue – pędzel silikonowy 45 mm – zielony

Lekue – pędzel silikonowy 45 mm – zielony

Elegancki i nowoczesny design. dbałość o szczegóły oraz precyzja wykonania to elementy wyróżniające prezentowany produkt. Jest nim praktyczny i funkcjonalny mały pędzelek silikonowy posiadający elastyczne i niezwykle odporne…

Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia

Szpatułki. łyżki. chochle. wałki do ciasta

Producent: Szpatułki. łyżki. chochle. wałki do ciasta


Brabantia – chlebak wypukły – metaliczny szary

Wyróżniający się oryginalnym i nowoczesnym designem. elegancki chlebak o wypukłym kształcie zawierający optymalnej wielkości przestrzeń służącą do przechowywania wszelkiego rodzaju pieczywa. Został wyposażony w wygodny w użyciu mechanizm otwierający….

Pojemniki kuchenne

Na pieczywo

Producent: Na pieczywo


Troika – brelok mr elegant „it’s music”

Mr Elegant to seria breloków dla prawdziwych gentlemanów. Piękne połączenie naturalnej skóry. oryginalnego motywu oraz wypolerowanego metalu tworzy wytworny i elegancki efekt.
Polecamy!

Breloki

Breloki

Producent: Breloki


Zestaw na przyprawy mirage. fioletowy

Pojemniki na przyprawy są jednym z elementów serii Mirage włoskiej marki Guzzini. W komplecie znajdziemy dwa mniejsze pojemniki na sól i pieprz oraz dwa większe na oliwę i ocet. Zestaw to połączenie szkła oraz najwyższej jakości tworzywa sztucznego.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy na oliwę i ocet

Producent: Zestawy na oliwę i ocetobrazy na sciane do salonu, mapa świata hipsometryczna, obiad na dzień matki, kontur mapy europy, wakacje tapety, cuda natury, nowoczesne pokoje, samolot start, poduszki styl skandynawski, cytryna szkic, tutki papierosowe, brązowa farba, niewyrazne, wassily kandinsky obrazy, plakat o londynie, proste obrazki, tynk cienkowarstwowy natryskowy, plakaty młodzieżowe, rzym z lotu ptaka, listwy styropianowe na scianie, obrazek do łazienki…