Lekue – mata – stolnica xxl gourmet

Lekue – mata – stolnica xxl gourmet

Nowoczesny design oraz pomysłowość wykonania to cechy charakteryzujące prezentowany produkt. Jest nim praktyczna i funkcjonalna mata do pieczenia. którą można wykorzystać również jako stolnicę do wyrabiania ciasta….

Pozostałe akcesoria kuchenne

Maty kuchenne

Producent: Maty kuchenne


Brabantia – kosz 'touch bin®’ – 3l – stal matowa fpp

Posiadający nowoczesny design. elegancki i stylowy kosz o pojemności 3 litrów. Został wyposażony w wygodny w użyciu mechanizm otwierający – wystarczy lekko nacisnąć przyciski a pokrywa otworzy się niemal bezgłośnie….

Pozostały sprzęt biurowy

Kosze biurowe i pojemniki

Producent: Kosze biurowe i pojemniki


Brabantia – widelec do mięsa essential

Nowoczesny design. dbałość o szczegóły oraz precyzja wykonania to elementy wyróżniające prezentowany produkt. Jest nim praktyczny i funkcjonalny widelec do mięsa posiadający charakterystycznie zaostrzone końcówki….

Pozostałe sztućce

Sztućce specjalne

Producent: Sztućce specjalnemapa kontynentow, jak tapetować ściany, kierunki świata dla dzieci, pomysł na ścianę na klatce schodowej, panele ścienne drewnopodobne, mapy na ścianę, obrazy natura, święta obrazy, lampa z betonu, oryginalne firany, czajnik retro, sztuka obrazy, allegro krzesło, do kuchni, zestaw białych mebli, obrazy w częściach, mlynek do pieprzu i soli…