Lechuza – donica cube glossy 14 – wiśniowa. połysk z brokatem

Lechuza – donica cube glossy 14 – wiśniowa. połysk z brokatem

Doniczki Cube Glossy w rozmiarze 14 cm doskonale pasują na parapet. stół. półkę. czy na komodę. Donice z tej serii sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Kela – marta – dozownik do mydła. biały

Elegancki dozownik do mydła w płynie z serii Marta. został wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Produkt występuje w wielu wersjach kolorystycznych.

Mydelniczki i półki prysznicowe

Mydelniczki i dozowniki

Producent: Mydelniczki i dozowniki


Philippi – wazon loom. 39.00 cm

Elegancki. wysoki wazon Loom. wykonany z najwyższej jakości polerowanej stali nierdzewnej. Wazon o oryginalnym designu idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz i świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze.

Wazony

Wazony

Producent: Wazonytapety space, ciekawe aranżacje salonu, kuchnia w przedpokoju aranżacje, tapety dżungla, aranżacje pokoju dziennego w bloku, płótno na obraz, sofa z szezlongiem, pojemnik na płatki, casette, taniec kwiatów, mapa świata kontynenty do druku, antyczny blog, fototapeta ocean, panele 3d styropianowe, lata 30, humor abstrakcyjny, panel dekoracyjny stegu pure, jednorożec malowanie twarzy, tapety na telefon psy, tapety zakochanych par, fototapeta do salonu 3d, maxi i ruby, szarfy do tańca, do salon, aranżacje…