Kuchenprofi – oddzielacz do tłuszczu. 1.0 l

Kuchenprofi – oddzielacz do tłuszczu. 1.0 l

Praktyczne naczynie umożliwi oddzielenie tłuszczu od sosów. zup oraz bulionów. wykonane ze stali nierdzewnej oraz szkła. Naczynie posiada podziałkę wskazującą na ilość płynu w zbiorniczku oraz szeroki. ergonomiczny uchwyt.

Inne naczynia kuchenne

Akcesoria do obróbki mięs i warzyw

Producent: Akcesoria do obróbki mięs i warzyw


Cilio – roma – filiżanka do espresso. 50 ml. ciemnoszara

Klasyczna filiżanka do espresso. ze spodkiem z serii Roma.. wykonana z najwyższej jakości porcelany. Filiżanka występują w kilku wersjach kolorystycznych.

Filiżanki

Filiżanki

Producent: Filiżanki


Kuchenprofi – trattoria – rozpylacz do octu

Rozpylacz do octu z serii Trattoria. wykonany z najwyższej jakości matowej stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Rozpylana mgiełka umożliwi precyzyjne dozowanie octu np. do sałatki.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy na oliwę i ocet

Producent: Zestawy na oliwę i ocet


Cilio – olio – konewka na oliwę. oliva

Konewka na oliwę z etykietą Oliva wykonana z najwyższej jakości polerowanej stali nierdzewnej.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy na oliwę i ocet

Producent: Zestawy na oliwę i ocet


Cilio – deluxe – spieniacz do mleka na indukcję. ⌀ 8.00 cm

Ręczny spieniacz do mleka na 3 filiżanki z serii Deluxe. wykonany z najwyższej jakości polerowanej stali nierdzewnej. Dzbanek sprawdzi się zarówno do spieniania. jak i podgrzewania mleka. Odpowiedni do wszystkich rodzajów kuchenek. także indukcyjnych.

Dzbanki i imbryki

Dzbanki do kawy i herbaty

Producent: Dzbanki do kawy i herbaty


Kuchenprofi – tibet – dzbanek z zaparzaczem do herbaty. 1.20 l

Dzbanek z zaparzaczem do herbaty z serii Tibet. wykonany z lekkiego i odpornego na wysokie temperatury szkła borokrzemowego oraz stali nierdzewnej. Zaparzacz można dowolnie wyjmować w celu wypełnienia ziołami lub wyczyszczenia.

Dzbanki i imbryki

Dzbanki do kawy i herbaty

Producent: Dzbanki do kawy i herbatytapety w pokoju, termos 0,5 l, kto namalował obraz mona lisa, biała cegła dekoracyjna z fugą, most w nowym jorku, tapeta stary mur, microplane, zabawne tapety, ażurowe panele dekoracyjne, kwiaty w salonie nowoczesnym, taca metalowa, kratka na pnacza, kwiaty, mapy gdańska, tapety scienne, wyposażenie domu sklep internetowy, obrazy do kuchni na ścianę, obrazki pokój dziecięcy, garnki marmurowe opinie, tapeta graffiti, wszystko dla domu…