Komplet łyżek do sałatek mirage. żółty

Komplet łyżek do sałatek mirage. żółty

Komplet łyżek do sałatek Mirage zachwyci każdego wielbiciela dobrego wzornictwa. Nieskazitelna. błyszcząca biel wewnętrznej strony łyżek pokryta warstwą przeźroczystego. intensywnego fioletu pozwoli podawać pyszne sałatki na elegancki. radosny sposób.

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatek


Panel dekoracyjny stixx – czerwony

STIXX został zaprojektowany we współpracy z francuskim projektantem Rene Barba. Piękna nowoczena forma. załamująca światło nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Producent: Dekoracje ścienne


Kosz na owoce mirage. zielony

Przyciągający wzrok kosz z serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Można umieścić w nim ulubione owoce. ale równie dobrze sprawdzi się na stole jako kosz na pieczywo.

Miski

Misy. kosze na warzywa i owoce

Producent: Misy. kosze na warzywa i owoceyellow background, parawany drewniane, wiatrołap aranżacje, tapeta dym, tapety do pokoju 3d, tablica mendeleeva, na ścianę do przedpokoju, salon wystrój wnętrz, plakat grafika, turkusowe jeziorko, prezenty na święta dla żony, kwiaty na desce, nowy jork z lotu ptaka, obrazy na ścianę do salonu, mięta uprawa w doniczce, wystrój ścian w salonie, barwy na obrazie, słodkie kotki, ceramicznych…