Kela – leni – trzepaczka

Kela – leni – trzepaczka

Praktyczna trzepaczka z serii Leni. została wykonana z najwyższej jakości stali. Produkt świetnie sprawdzi się w kuchni jako pomoc przy robieniu ciast.

Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia

Trzepaczki

Producent: Trzepaczki


Sagaform – sea glasbruk – wazon. mleczne szkło 12 cm

Elegancki wazon z serii SEA Glasbruk. został wykonany z najwyższej jakości dmuchanego szkła. Wazon posiada oryginalny design. który nadaje mu mleczne szkło i pofalowane ścianki.

Wazony

Wazony

Producent: Wazony


Obraz – leśna refleksja

Chcesz odmienić wygląd swojego mieszkania? Czy wchodząc do swojego domu czujesz. że nadszedł czas na zmianę? A może potrzebujesz świetnego prezentu?Wysokiej jakości obraz „Leśna refleksja” to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artys

Obrazy/ Ramy/ Fototapety

Różne

Producent: Różne


Kela – sevilla – kosz na pranie. czarny

Praktyczny kosz na pranie z serii Sevilla. został wykonany z lakierowanego metalu i tworzywa sztucznego. Dzięki wyściełanej pokrywce może służyć też jako taboret.

Pojemniki łazienkowe

Kosze na bieliznę

Producent: Kosze na bieliznęstal nierdzewna na noże, płytki dekoracyjne na ścianę do salonu, mapa księżyca, listwa przypodłogowa gumowa, keraflex maxi s1, peaked cap, dom obraz, art tapety, przedpokój jasny, wok do indukcji, kuchnie obrazy, buddyjska modlitwa, wyspa wspomnień, metoda śnieżnej kuli, rynienka na kable, oznaczenia na tapecie…