Guzzini – love – zatyczka do butelki. chrom

Guzzini – love – zatyczka do butelki. chrom

Stylowa i praktyczna zatyczka do butelki z serii Love. została wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Produkt po użyciu można myć w zmywarce.

Pozostałe akcesoria do alkoholu

Zatyczki do butelek

Producent: Zatyczki do butelek


Guzzini – tidy & store – pojemnik szklany „l”. biały

Praktyczny pojemnik kuchenny z serii Tidy & Store. idealny do przechowywania sypkich produktów. Został wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i szkła. Dzięki transparentnym ściankom . przechowywane produkty jak i sam pojemnik będą

Pojemniki kuchenne

Spożywcze

Producent: Spożywcze


Guzzini – tiffany -mała taca na ciasto z pokrywą. biała

Elegancka patera na ciasto z serii Tiffany. została wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Patera posiada stylowe zdobienie na brzegu przypominające falbanki. Produkt występuje w kilku wersjach kolorystycznych.

Tace i patery

Tace

Producent: Tace


Guzzini – belle epoque – patera. biała

Stylowa patera na ciasto lub owoce z serii Belle Epoque. została wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Patera dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi stanowić będzie doskonałą dekorację stołu. Produkt można myć w zmywarce.

Tace i patery

Patery

Producent: Patery


Guzzini – tiffany – patera na ciasto. biała

Elegancka patera na ciasto z kloszem z serii Tiffany. została wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Patera posiada stylowe zdobienie na brzegu przypominające falbanki. Produkt występuje w kilku wersjach kolorystycznych.

Tace i patery

Patery

Producent: Paterynajtańsze tapety ścienne, szerokie listwy przypodłogowe, aranżacje salon inspiracje, naklejki na ścianę chmurki, dekoracja ścian w salonie obrazy, mapa zakopane, biokominek w salonie, drzwi dębowe zewnętrzne, palec boży, tapeta na tapetę, montowanie karnisza, walk on the wild side, walentynki prezent, pokój w stylu montessori, bogati, watacha 1, jan w klif, ociekacz na sztućce wiszący, fototapeta toskania, kapusta właściwa chińska, drobne upominki pod choinkę…