Guzzini – komplet 6 łyżeczek – art & cafe

Guzzini – komplet 6 łyżeczek – art & cafe

Zestaw składający się z 6 wyjątkowo eleganckich łyżeczek o długości 12.5 cm. Zostały wykonane z niezwykłym artyzmem oraz dbałością. Na uwagę zasługuje ciekawy kształt oraz oryginalna kolorystyka. Obowiązkowy element kuchennego wyposażenia.

Łyżeczki

Łyżeczki i drobne akcesoria

Producent: Łyżeczki i drobne akcesoria


Łyżki do sałatek bolli. czerwone

Łyżki do sałatek Bolli są dostępne w 6 intensywnych kolorach. Idealnie pasują do misek Bolli również znajdujących się w naszej ofercie. Wykonane w całości z transparentnego tworzywa sztucznego swym radosnym kolorem ożywią każdą kuchnię.

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatek


Guzzini – komplet 2 filiżanek śniadaniowych – art & cafe – fioletowe

Zestaw składający się z dwóch przepięknych kubków śniadaniowych umieszczonych na eleganckich podstawkach. Mamy do czynienia z idealnym połączeniem klasycznej porcelany i tworzywa sztucznego. Na uwagę zasługuje także piękna kolorystyka…

Filiżanki

Filiżanki

Producent: Filiżanki


Pucharek do lodów vintage. pomarańczowy

Żaden grill. piknik czy też przyjęcie nie będzie kompletne bez deseru pod postacią lodów. kremu lub innych słodkości. Miseczki deserowe z serii Vintage marki Guzzini nadają się idealnie do podania tych wspaniałości.

Inne naczynia kuchenne

Akcesoria do deserów

Producent: Akcesoria do deserówna biżuterie, tapeta w 3d, za kolumnami, obraz raj, obraz oczy, wiosna w obrazach, mapa świata hd, na gałezi, lampa na kablu, archduke, fototapeta mandala, karafka do oliwy, jak wykończyć przedpokój, gniady kon, naklejki na ścianę dla chłopaka, moj kawalek podlogi, obraz ścienny, caravaggio wieczerza w emaus, pudełka na pędzle do makijażu, mandala obraz, pościel czerwona, aranżacja po angielsku…